Kim jestem?

fotografia mobilna lifestyle śląsk katowice agospavelsky
fot.: mobilerunner, edycja: agospavelsky

Cześć!

Bardzo mi miło, że tutaj jesteś! Rozgość się w moim internetowym zakątku.

 

Kto kryje się pod pseudonimem Agos Pavelsky?

Pozytywnie zakręcona dziewczyna! Mam na imię Agnieszka i uwielbiam robić rzeczy, które wyzwalają we mnie kreatywność. Kiedy czuję nagły przypływ weny twórczej, jestem w stanie zrobić niemalże wszystko! Śpiewam, szkicuję, piszę, a od niedawna również i fotografuję… smartphone’em.

 

Co robię?

Jestem studentką drugiego stopnia dziennikarstwa i komunikacji społecznej, który w znacznym stopniu otworzył mnie na dzielenie się swoimi pomysłami z innymi, a także absolwentką kulturoznawstwa. Pierwsze trzy lata studiów ukształtowały moje przekonanie, że social media, PR i reklama to coś, w czym się widzę, dlatego też nieustannie poszerzam swoją wiedzę w tym obszarze zainteresowań.

 

Dlaczego smartphone a nie lustrzanka?

Na pewno ciekawi cię, dlaczego swojej przygody z fotografią nie realizuję przy użyciu profesjonalnej lustrzanki. Działam zgodnie z zasadą, że najlepszym sprzętem do robienia zdjęć jest ten, który nosisz przy sobie. Chciałabym ci udowodnić, że telefonem również możesz zrobić ciekawe ujęcia, bez konieczności kupowania profesjonalnego, a co się z tym wiąże, drogiego sprzętu.

 

Ciągle się uczę…

Fotografię traktuję bardzo indywidualnie – nie lubię zamykać się w regułach, które nierzadko ograniczają mnie i pozbawiają zapału do tworzenia, stąd też nie znajdziesz tutaj profesjonalnych wskazówek. Każdego dnia uczę się fotografii na nowo, codziennie coś mnie zaskakuje!

 

Śląsk jest piękny!

Pochodzę ze Śląska – tutaj się urodziłam, tutaj mieszkam i… chcę łamać stereotypy. Za pomocą bloga oraz fotografii mobilnej pokażę ci najciekawsze miejsca na Górnym Śląsku, które moim zdaniem są godne uwagi. Kto wie, może dzięki lekturze dopiszesz dodatkową lokalizację do swojego terminarza?